072-3306067 ייעוץ עם מומחה

גופי תאורה לבית חדש – למה חשוב לשים לב?

גופי תאורה לבית החדש

גופי תאורה לבית – המעבר לבית חדש מלווה בהרבה מאוד התרגשות ושמחה , האפשרות לממש חלומות ורצונות במקום חדש ולשפר תקלות קודמות, ליעל את ההתאמה של הבית החדש לצרכים ולשימושים לבני הבית וכמובן לעשות כמה שפחות טעויות שיהיה צריך לתקן בעתיד.

אנו חיים בעידן שבו מתפתחים חידושים והמצאות טכנולוגיות באופן מהיר ביותר.

האופן שבו אנו בונים את התשתיות לבית החדש כיום שונה ב180 מעלות מהאופן שבו הדבר נעשה בעשור הקודם וקרוב לוודאי שגם יהיה שונה מאוד בעוד שנה או שנתיים.

למרות זאת יש צורך לקבל החלטות עכשיו ולנסות להתאים את הבית לשינויים העתידיים בהמשך. כדאי להניח שיצטרכו להיעשות שינויים. ולא רק בגלל שהתפתחות הטכנולוגית המואצת אלא גם בעקבות השינוי שעשוי לחול בחיים של בני המשפחה. לזוג צעיר יכולים להיוולד ילדים, לא תמיד ניתן לדעת מראש כמה ומתי. לזוג שעובר לבית חדש אחרי שהילדים יצאו מהבית יש צורך להתאים את הבית לשנים יותר מבוגרות ולביקור של הילדים או הנכדים בהמשך.

לכל בית המידות והעיצוב המידות והמגבלות הקיימים שאליהם יש לבצע את ההתאמה בסנכרון עם האופי והצרכים של מי שיתגוררו בבית ובעיקר בשימוש השונה שיעשה בכל אחד מהחדרים או החללים השונים בבית.

כשבונים בית חדש נעזרים במספר אנשי מקצוע שונים – מהנדס, אדריכל, מעצב פנים, נגר, קבלן, וחשוב לכלול גם מומחה תאורה מוסמך שיוכל לייעץ מראש איך נכון להאיר את הבית בהתאם לכל הפרמטרים שלכם ושל הבית.

מומחה של גופי תאורה לבית ידע לעדכן אתכם בכל השכלולים האחרונים בענף התאורה ויוכל להציע לכם פתרונות ודרכים להתאים את התאורה בטמפרטורה והגוון הנכונים , לאפשר לכם לשחק עם עוצמות האור השונות ולבחור גופי תאורה מתאימים גם לפונקציונאליות שתגדירו וגם להיבטים נוספים שאולי אתם לא תוכלו לחשוב עליהם אך המומחה יביא בפניכם אותם.

חשוב להיעזר במומחה שיעזור לכם לבחור גופי תאורה לבית בשלב יחסית מוקדם של התכנון ולא רק אחרי שכבר ממקמים בחדרים את הרהיטים.

תכנון התאורה צריך להיעשות צמוד לתכנון נקודות החשמל ולהתחשב בצרכים של התאורה ובמגבלות החלל מראש. חשוב לא להתבלבל ולחשוב שאדריכל או מעצב שידברו אתכם על אפשרויות הצללה לבית או כמות האור שתיכנס לבית ובחירת החלונות והזכוכיות בהתאם מבינים בתאורה. קרוב לוודאי שיהיה להם ניסיון ויכולת להמליץ אך הם לא יוכלו להחליף את המומחה הספציפי בתחום. הם יוכלו לסייע מאוד אם יפגשו את מומחה התאורה יחד אתכם ויוכלו להעלות בפניו התלבטויות או מחשבות.

כדאי מאוד לנסות להאיר את הבית בהתאם לצרכים ולאופי של בני הבית וגם לאפשר לתאורה מרווח למשחק ושינוי. ככל שהאפשרויות לתאורה יהיו יותר מגוונות ודינאמיות הצורך שלכם לשנות את התאורה בבית כנראה יפחת. המשמעות של זה היא בעיקר כלכלית אך כמובן שגם תוכלו ללמוד את הצורך שלכם באופן הזה ולאפשר יותר מרחב תמרון לכל מי שיחלקו אתכם את המגורים בבית יחד.