072-3306067 ייעוץ עם מומחה q

מנורות מעוצבות

עולם התאורה שינה את פניו מקצה לקצה. אם לפני שנים לא רבות בכלל, היה ההיצע בתחום התאורה – נורות ליבון או פלורסנטים, הרי שכיום יש לנו אינספור אפשרויות. נורות מסוגים שונים, גופי תאורה רבים ואינספור אפשרויות להאיר בהם את הבית כמו גם כל חלל אחר.
כיום ניתן להשפיע במידה רבה על עיצוב החלל רק בעזרת תאורה נכונה ומעוצבת. התאורה המעוצבת משדרגת כל מקום והופכת אותו למהודר יותר, מעוצב יותר ונעים לעין פי כמה וכמה.

איך בוחרים מנורות מעוצבות?

הבחירה במנורות מעוצבות היא בחירה לא קלה. אנחנו לא יכולים להיכנס לחנות התאורה ולבחור באופן אקראי את המנורה שהכי נראית לנו והיא הכי מוצאת חן בעיננו. לא פעם קורה ואנשים בוחרים את גוף התאורה באולם התצוגות אך כאשר הם מגיעים עם גוף התאורה הם מגלים כי מדובר בגוף תאורה שהוא יותר מידי גדול ביחס לחלל הנתון או לחילופין הוא קטן מידי ואינו נראה כמעט לעין.
גם מבחינת ההתאמה לעיצוב שכבר קיים בחלל, קורה לא פעם שרק לאחר הרכישה ואף לאחר שכבר התקנו את גוף התאורה בבית אנחנו מגלים כי מדובר בגוף תאורה שכלל אינו משתלב משום כיוון בחלל החדר. במקרים כאלה לא תמיד נוכל להחליף את גוף התאורה בחנות לאחר שכבר התקנו אותו.

מנורות מעוצבות בוחרים בקפידה

אז אם החלטנו לעצב את החלל באמצעות מנורות מעוצבות ותאורה מרשימה באופן מיוחד, כאן אנחנו צריכים להתייעץ עם יועץ תאורה מומחה המכיר את התחום היטב והוא ידע איך וכיצד לבצע את הדבר בצורה הנכונה וההולמת ביותר.
מלבד הייעוץ המקצועי תוכלו להיעזר בצוות החנות אם רק תמדדו קודם לכן את החלל שלכם, תציירו בדיוק איך נראה החלל הנתון, תציינו את האלמנטים השונים שיש לכם בחלל, תסמנו את כל מה שיש לכם בחלל ובהתאם לכך תבקשו כי יתאימו לכם את המנורות שיאירו בצורה נכונה את החלל שלכם.

חנויות מתמחות

בעבר, כאשר התאורה הייתה מוגבלת לגופי תאורה ספורים בלבד, החנויות שמכרו את גופי התאורה לא התמקדו כלל רק בנושא התאורה. כי המבחר היה כל כך דל ומצומצם עד שלא היה צורך בחנות מיוחדת לצורך כך. על פי רוב יכולנו לקנות את גופי התאורה בחנויות טמבור או בחנויות ‘סופר’ רגילות או אפילו בחנות המכולת. לעומת זאת, כיום, הסיפור הוא שונה לגמרי. החנויות המוכרות מוצרי תאורה הן חנויות מיוחדות המתמחות ביחוד בתחום התאורה. הם מציגים אולמות ענק של אינספור גופי תאורה. חנויות מלאות אור, עם נברשות משתלשלות מהתקרה, נורות מסוגים שונים קבועים בקירות ומדפים עמוסים בנורות בדרגות עוצמה שונות. כל אלו מעניקים לכל לקוח לבחור את גוף התאורה המתאים לו.
רוצים גם אתם לעצב את הבית שלכם באמצעות נורות מעוצבות? פנו אלינו.